Občan > městský úřad > struktura MěÚ > odbory > Kancelář starosty > aktuality

Náměstí Svornosti v pondělí při Kouzelném Krumlovu bez automobilů!

Náměstí Svornosti v pondělí při Kouzelném Krumlovu bez automobilů! V pondělí 30. dubna a v úterý 1. května se uskuteční Kouzelný Krumlov, akce plná romantiky a kulturních aktivit vítající máj - měsíc lásky. Aby bylo možné vychutnat si pečlivě připravený program v klidu, jak se sluší na tak významnou akci, je nezbytné na pár hodin vyloučit automobilový provoz z náměstí Svornosti, které se májově přejmenuje na náměstí Lásky.

V pondělí 30. dubna mezi 10. a 24. hodinou nebude možné parkovat na náměstí a od 15 do 24 hodin bude náměstí zcela uzavřeno automobilistům, takže průjezd nebude možný (objet ho lze Horní a Kostelní ulicí či z Latránu Dlouhou ulicí). Na změnu situace v dopravě budou upozorňovat dopravní značky a na dodržování bude dohlížet městská policie. Žádáme občany a podnikatele parkující na náměstí, aby nám vyšli vstříc a na tuto dobu své vozy přeparkovali. O vhodném místě je možné poradit se na služebně městské policie 380 766 308. Ubytovatele žádáme, aby o těchto opatřeních informovali své hosty.

Všechny občany srdečně zveme užít si Kouzelný Krumlov a nasát atmosféru lásky, která by nás měla doprovázet po celý rok.