Občan > městský úřad > struktura MěÚ > odbory > Kancelář starosty > aktuality

Vánoční dar obyvatelům domu s pečovatelskou službou

Starosta Českého Krumlova Ing. Luboš Jedlička a vedoucí oblastního managementu společnosti E.ON Tomáš Kubín předali ve středu 12. prosince obyvatelům domu s pečovatelskou službou v budově Za Soudem automatickou pračku jako vánoční dar. Ředitelka Ivana Ambrusová dar uvítala a dodala: "Přichází v pravý čas, protože se nám pračka před pár dny rozbila. Jsme moc rádi za takovou podporu."

Starosta projevil díky jménem města a vyjádřil radost nad tím, že společnosti E.ON není lhostejný život českokrumlovských seniorů v domech s pečovatelskou službou.

E.ON podpořil v prosinci i akci Děti pro UNESCO - UNESCO dětem, která byla určena týmům dětí z českokrumlovských základních škol a proběhla v rámci oslav 15 let zápisu na Seznam UNESCO.

Starosta Českého Krumlova a vedoucí oblastního managementu společnosti E.ON Tomáš Kubín předali obyvatelům domu s pečovatelskou službou automatickou pračku jako vánoční dar Starosta Českého Krumlova a vedoucí oblastního managementu společnosti E.ON Tomáš Kubín předali obyvatelům domu s pečovatelskou službou automatickou pračku jako vánoční dar Starosta Českého Krumlova a vedoucí oblastního managementu společnosti E.ON Tomáš Kubín předali obyvatelům domu s pečovatelskou službou automatickou pračku jako vánoční dar

Starosta Českého Krumlova a vedoucí oblastního managementu společnosti E.ON Tomáš Kubín předali obyvatelům domu s pečovatelskou službou automatickou pračku jako vánoční dar