Občan > městský úřad > struktura MěÚ > odbory > Kancelář starosty > aktuality

Vedení Českého Krumlova pogratulovalo mistrům republiky

4. března 2008

Starosta města Český Krumlov v pondělí 4. března osobně pogratuloval mistrům republiky v karate a v badmintonu na českokrumlovské radnici.

Badmintonisté SKB Český Krumlov v únoru získali na Mistrovství České republiky dospělých v badmintonu dvě zlaté medaile ve čtyřhře (Pavel Florián a Stanislav Kohoutek) i ve smíšené čtyřhře (Pavel Florián a Martina Benešová), stříbrnou medaili ve dvouhře žen (Martina Benešová) a bronzovou medaili ve dvouhře mužů (Pavel Florián). Trenér badmintonistů Radek Votava obhájil prvenství v anketě trenér roku.

Karatistky z Českého Krumlova v listopadu vyhrály v Karlových Varech na Mistrovství České republiky JKA karate v soutěži kata tým (soutěž trojic v synchronním provedení volitelné sestavy). Vítězný tým byl ve složení Tereza Hrubešová, Jana Mrázová a Anežka Opelková. Trenérem karatistek je Roman Kneifl.

Talentovaným sportovcům starosta Luboš Jedlička i místostarostka Jitka Zikmundová projevili dík za vzornou reprezentaci a předali finanční dary od města Český Krumlov v celkové výši 23 tisíc korun. (ja)

Prohlédněte si fotografie z návštěvy: