Nákup nábytku do MŠ Za Nádražím, Český Krumlov

aktualizováno 2. 10. 2015

Město v úzké spolupráci s mateřskou školou pořídili díky finanční podpoře Jihočeského kraje v průběhu měsíců srpen až září nový úložný, didaktický a užitkový nábytek, který doplnil vnitřní vybavení potřebné pro provoz školky a předškolní vzdělávání, zároveň částečně nahradilo stávající nevyhovující vybavení. Předmětem pořízení vybavení byly: psací stůl, kontejner, různé druhy skříněk, policový systém, dětská kuchyně, rozkládací křesla ve tvaru medvídka.

O projektu

Název: Nákup nábytku do MŠ Za Nádražím, Český Krumlov
Místo realizace: Český Krumlov - MŠ Za Nádražím 223, 381 01 Český Krumlov
Investor projektu: město Český Krumlov
Dodavatel vybavení: MAKRA DIDAKTA s.r.o., Galerie Butovice, Radlická 520/117, 158 00 Praha 5 - Jinonice, IČ: 279 167 58
Stav projektu: projekt dokončen, fáze udržitelnosti
Termín realizace: srpen - září 2015
Celkové výdaje projektu: 82 710,- Kč
Celková výše podpory: 46 476,- Kč
Poskytovatel podpory: Jihočeský kraj - GP Podpora školství, opatření 3. Vybavení vnitřních prostor budov a školních zahrad mateřských škol zřizovaných obcí a krajem a mateřských škol určených pro děti zřizovatele a jiného zaměstnavatele (tzv. „firemních" mateřských škol)

Popis projektu a jeho realizace

Vybavení jedné ze tříd mateřské školy Za Nádražím bylo shledáno za zastaralé, opotřebované a nedostačující z hlediska kapacit školky. Proto město v úzké spolupráci s ředitelkou školky předložilo žádost o dotaci do grantového programu Jihočeského kraje Podpora školství. Žádost o dotaci byla úspěšná, proto město za finanční podpory pořídilo vybavení jedné třídy. Nábytek sestává z psacího stolu, 2 kontejnerů a policového systému do různých druhů skříněk (skříňky otevřené, s dvířky a policí, se zásuvkami, s nástavcem). Dále byla pořízena dětská kuchyně a 2 rozkládací křesla ve tvaru medvídka. Pořízením vybavení došlo k vytvoření kvalitního prostředí a zkvalitnění podmínek pro výchovně vzdělávací proces dětí.

Na koho se obrátit

Jméno Odbor / oddělení Funkce Budova Místnost Telefon
Petrů Monika, Ing. OKT referent rozvoje a kontroly veřejných zakázek Kaplická 439 302 380 766 706

Fotogalerie

"Nákup nábytku do MŠ Za Nádražím, Český Krumlov"

Logo jihočeský kraj 2015

Tento projekt byl realizován s finanční účastí Jihočeského kraje