Občan > Aktuality > 2018

Hlasujte pro Rákosníčkovo hřiště v Českém Krumlově

aktualizováno 1. 2. 2018

Český Krumlov má šanci na zbudování Rákosníčkova hřiště od společnost Lidl, která letos postaví v České republice dalších deset oblíbených dětských hřišť . O tom, která města se mohou na hřiště v hodnotě 1,5 mil. korun těšit, však rozhodne veřejnost v hlasování, které probíhá od 1. do 28. února 2018.

Rákosníčkovo hřiště mohou vyhrát všechna města či městské části, v jejichž blízkosti se nachází prodejny Lidl, a Rákosníčkovo hřiště tam ještě nestojí. Zapojit se může tedy i Český Krumlov.

Jedinou podmínkou je získání nejvíce hlasů ve své kategorii. Hlasování probíhá na webových stránkách projektu www.lidl-rakosnickova-hriste.cz a na Facebooku Lidl Česká republika www.facebook.com/lidlcesko od 1. do 28. února 2018.

Pro Český Krumlov můžete hlasovat zde.

Každý hlasující může denně odevzdat dva platné hlasy a navíc se může zapojit i do soutěže o ceny. Na webových stránkách projektu bude možné sledovat průběžné výsledky hlasování, které budou pravidelně aktualizovány k 16. hodině.

Dětská hřiště staví Lidl již šest let. Za tu dobu vzniklo po celé republice 79 Rákosníčkových hřišť v celkové hodnotě 118,5 milionů korun. Jaké atrakce nabízí dětem tato hřiště se symbolem zeleného skřítka? K aktivnímu hraní mohou děti využít velkou prolézačku, pískoviště, šikmou horolezeckou stěnu, lanovou překážku, kolotoč nebo různé druhy houpaček. Klidovou zónu doplňuje klasický dětský domeček. Celé hřiště je oplocené a poskytuje dostatek laviček a zpevněnou plochu pro kočárky.

Video o projektu naleznete zde

Rákosníčkovo hřiště