Občan > Aktuality > 2018

Psí Vánoce nadělily hračky i domov

aktualizováno 7. 2. 2018 

Neuvěřitelnou nadílku přinesly útulkovým chlupáčům tradiční Psí Vánoce. Příznivci němých tváří v pátek 15. prosince 2017 opět projevili velkorysou štědrost, když přišli podpořit činnost českokrumlovského psího útulku. Vybralo se neuvěřitelných 26 000 Kč a skládek s krmivem se naplnil až po strop, návštěvníci přinesli 1 580 kg granulí a konzerv. Nezapomněli ani na pelíšky, deky, hračky a další potřeby. Dvěma koťatům nadělily Vánoce dokonce to nejcennější, dostala milující domov, když si je rovnou z akce odnášeli noví majitelé.

Zvláštní poděkování patří především těm, kteří k odpovědnosti a soucitu s druhými učí nejmladší generaci. Výbornou práci v tomto směru odvádí učitelský sbor Základní školy T. G. Masaryka, který mimo jiné každoročně pořádá pro útulek finanční sbírku, děti do útulku přinesly 6 000 Kč! Pravidelným podporovatelem je rovněž Komunitního centrum Rovnost (KOCERO), o Vánocích od nich útulek získal téměř 3 500 Kč!

Děkujeme také supermarketu Kaufland, který na Psí Vánoce dodal občerstvení pro návštěvníky. Za tradiční hudební pohlazení vděčíme Lakomé Barce, oblíbené krumlovské kapele a uznání patří i kynologům Policie ČR za ukázku profesionálního výcviku.

Vážíme si podpory všech návštěvníků a těšíme se na viděnou, ať už na příštích Psích Vánocích, nebo dříve. Otevřeno je denně včetně sobot, nedělí i svátků od 8.00 do 16.30 hodin.

Kontakt

Jméno Odbor nebo oddělení Funkce Budova Místnost Telefon
Harš Cyril OZP správce útulku pro psy Kaplická 439 606 640 507
Churáňová Eva OZP správce útulku pro psy Kaplická 439 380 766 550

Fotogalerie