Občan > Aktuality > 2018

Omezení dopravy v souvislosti s opravou silnice I/39

aktualizováno 31. 10. 2018

Od 8. do 9. listopadu 2018 bude v úseku silnice I/39 v ul. Pod Kamenem prováděna oprava komunikace. V době trvání stavebních prací zde dojde ke zúžení jízdního profilu komunikace na jeden jízdní pruh a omezení rychlosti na 30 km/hod. Provoz bude v době provádění prací řízen kyvadlově řádně proškolenými pracovníky zhotovitele.

Dále budou stavební práce pokračovat od 9. listopadu od 17.00 hodin do 11. listopadu 2018 v úseku od kruhové křižovatky Budějovická - „u Nodesa" směrem do města (úsek v délce cca 200 m). K souběhu prací na úseku v ul. Pod Kamenem a na úseku u kruhové křižovatky tak nedojde.

Po dobu trvání stavebních prací na kruhové křižovatce Budějovická - „u Nodesa" dojde ke zúžení jízdního profilu komunikace na jeden jízdní pruh s tím, že dojde ke změně organizace dopravy pro příjezd do přilehlých lokalit:

V době uzavření části komunikace ve směru na České Budějovice nebude umožněno odbočení do Domoradic k objektům TESCO, PENNY, k čerpací stanici OMV a dalším objektům v této oblasti. Příjezd bude umožněn ul. Za Plevnem.

V době uzavření části komunikace ve směru na Český Krumlov nebude umožněno odbočení do ul. Tovární. Příjezd do ul. Tovární bude umožněn odbočením do ul. Urbinská a dále po komunikaci za objektem Kauflandu.

Od 8. do 12. listopadu 2018 bude provoz na úseku v Rájově před mostem (ze směru od Českého Krumlova) řízen semafory.

Dopravně inženýrské opatření je k dispozici zde.

Kontakt

Jméno Odbor / oddělení Funkce Budova Místnost Telefon
Pešek Petr, Ing. OSMI vedoucí odboru Kaplická 439 224 380 766 700