Občan > Aktuality > 2020

Mimo úřední hodiny budou na úřadě obslouženi pouze objednaní klienti

aktualizováno 14. 1. 2020

Městský úřad Český Krumlov opětovně upozorňuje na omezené úřední hodiny (pouze pondělí 8.00 - 13.00 a středa 12.00 - 17.00 hod.), mimo tento uvedený čas mohou být klienti odbaveni pouze po předchozím objednání (prostřednictvím online rezervací, příp. e-mailem, telefonicky).

V současné době se před budovou městského úřadu v Kaplické ulici hromadí klienti, kteří nejsou objednaní, ale domáhají se odbavení. Tito klienti se navíc v rozporu se všemi hygienickými pravidly shromažďují v prostoru vestibulu, do kterého se dostávají ve chvíli, kdy budovu někdo opouští a dveře se otevřou zevnitř (mimo omezené úřední hodiny je vchod uzamčen).

Bez objednání si mohou klienti přijít na úřad vyřídit své záležitosti pouze v pondělí a ve středu, v ostatní dny je potřeba si schůzku na úřadě objednat. Předem objednaného klienta si příslušný pracovník města vyzvedne u vstupu do úřadu a po vyřízení jeho záležitosti jej opět vyprovodí k východu z budovy.

Žádáme proto všechny návštěvníky, aby současná omezení respektovali. Úřad se snaží vycházet klientům maximálně vstříc, ale je potřeba, abychom se všichni chovali ohleduplně a tím zamezili nešťastným situacím, ke kterým aktuálně ve vstupním prostoru úřadu dochází. Děkujeme!