Výměna koncových svítidel veřejného osvětlení v ulici Fialková v Českém Krumlově - II. etapa

aktualizováno 02.10.2012

O projektu

Název projektu: Výměna koncových svítidel veřejného osvětlení v ulici Fialková v Českém Krumlově
Registrační číslo projektu: 37-01-016
Poskytovatel podpory: Jihočeský kraj
Investor projektu: město Český Krumlov
Místo realizace projektu: Fialková ul, Český Krumlov
Termín realizace projektu: srpen - září 2012
Zhotovitel: dodávka LED svítidel - společnost Indal C&EE, s.r.o., se sídlem v Barrandově ulici 409, 143 00 Praha 4 - Modřany; montáž LED svítidel - Služby města Český Krumlov s.r.o., se sídlem v Domoradicích 1, 381 01 Český Krumlov
Stav projektu: ukončen
Celkové výdaje projektu: 188 994 Kč
z toho dotace: 75 456 Kč

Popis projektu a jeho realizace

V roce 2011 byla z finančních prostředků Jihočeského kraje, z grantového programu Zlepšení veřejného osvětlení v obcích, nainstalována na 12 sloupů veřejného osvětlení v ulici Fialková (od ulice Chvalšinská k budově Gymnázia Český Krumlov) koncová svítidla využívající LED technologii. V letošním roce bylo v ulici Fialková nahrazeno zbývajících 16 koncových svítidel veřejného osvětlení svítidly využívajícími LED technologii. Realizace probíhala od srpna do konce měsíce září letošního roku. Projekt je částečně financován ze stejného grantového programu. Dodavatelem svítidel je společnost Indal C&EE s.r.o., montáž koncových svítidel provedla společnost Služby města Český Krumlov s.r.o., která je provozovatelem veřejného osvětlení v našem městě. Celkové náklady projektu činí 188 tisíc Kč, dotace činí 75 tisíc Kč a vlastní podíl města 113 tisíc Kč. Instalace koncových svítidel využívajících LED technologii by měla přinést úsporu nákladů na údržbu veřejného osvětlení a nižší spotřebu elektrické energie.

Jihočeský kraj - logo (250)

Tento projekt "Výměna koncových svítidel veřejného osvětlení v ulici Fialková v Českém Krumlově - II. etapa" vznikl za finančního přispění Jihočeského kraje v rámci grantového programu Zlepšení veřejného osvětlení v obcích.

Na koho se obrátit

Jméno Odbor / oddělení Funkce Budova Místnost Telefon
Petrů Monika, Ing. OKT referent rozvoje a kontroly veřejných zakázek Kaplická 439 302 380 766 706

Fotogalerie

Související odkazy