Občan > Info servis > MailFórum > Turista > 2008

KCR-CK: JEDEN SVET v Ceskem Krumlove

Datum a čas: 10.4.2008 18:39 hod.

Filmový klub Jeden svět Gymnázia Český Krumlov si Vás dovoluje pozvat na akce pořádané v rámci 10. ročníku mezinárodního filmového festivalu o lidských právech JEDEN SVĚT v Českém Krumlově

Český Krumlov je posledním městem, kde festival Jeden svět v letošním roce proběhne. Projekce zde poběží NZDM Bouda od středy 9. do soboty 12. dubna. Součástí programu festivalu je také výstava fotografií z Etiopie s názvem "Krásní a chudí". Kompletní program krumlovského festivalu naleznete na: http://www.ckrumlov.info/docs/cz/atr243.xml nebo na stránkách festivalu: www.jedensvet.cz

Záštitu nad akcí převzal hejtman Jihočeského kraje RNDr. Jan Zahradník a starosta města Český Krumlov Ing. Luboš Jedlička.

Pořadatelé: společnost Člověk v tísni ve spolupráci s filmovým klubem 1svět při Gymnázium Český Krumlov.

Filmové kluby Jeden svět zakládají skupinky aktivních studentů na středních školách již od roku 2003. Mimo projekcí dokumentárních filmů pro své spolužáky pořádají další doprovodné aktivity jako jsou besedy s hosty, ochutnávky tradičních jídel a výstavy. Filmový klub Jeden svět Gymnázia Český Krumlov je jedním ze 47 Filmových klubů Jeden svět, které v současnosti existují v rámci projektu Jeden svět na školách v České republice. Klub funguje již pátým rokem a patří tak k jedním z nejstarších.

Kontakt:
Bára Duchoňová, tel.: 731 627 887
Bára Hudečková, tel.: 721 158 591
e-mail: MMjedensvet@email.cz

Promítací místo: NZDM Bouda (CPDM, o.p.s.), Špičák 114, Český Krumlov, tel.: 774 137 676
Festival podpořila firma Fronius, s.r.o. www3.fronius.com a firma Schwan Cosmetics s.r.o www.schwancosmetics.com
Festival Jeden svět 2008 v Českém Krumlově se koná za podpory města Český Krumlov a Jihočeského kraje, který jej zařadil mezi "Zvlášť významné akce v roce 2008".

--------------------------------------------------------
Správa MailFóra OIS-CK: http://www.ckrumlov.cz/mailforum