Občan > Info servis > MailFórum > Občan > 2008

IVS-CK: Soutezte o vstupenky na koncerty Mezinarodniho hudebniho festivalu Cesky Krumlov

Datum a čas: 29.7.2008 16:28 hod.

Ve čtvrtém kole soutěže o volné vstupenky na vybrané koncerty Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov máte možnost vyhrát dva volné lístky na koncert držitelů Oskara za nejlepší filmovou píseň roku 2007, píseň Falling Slowly z filmu Once, Markéty Irglové a Glena Hansarda. Koncert se koná v sobotu 2. srpna od 20:00 v pivovarských zahradách.
Vstupenky pro dvě osoby získají první dva soutěžící, kteří správně zodpoví otázku, kterou naleznete v sekci Aktuality na www.ckrumlov.cz/obcan

Pokud nebudete mezi prvními dvěma výherci, festivalová nabídka vám nabízí i jiné koncerty.
V tomto týdnu jsou na programu Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov koncerty od čtvrtka do neděle. V pátek 1. srpna se v zámecké Jízdárně uskuteční koncert Severočeské filharmonie Teplice, kterou bude řídit její šéfdirigent, Charles Olivieri - Munroe z Kanady. Sóla na klarinet zahraje první dáma klarinetu Sharon Kam. Na programu budou díla A. Dvořáka, C. M. von Webera, P. I. Čajkovského a také současného, ve světě stále žádanějšího, rakouského skladatele Herberta Williho. Jeho koncert pro klarinet a orchestr Ego eimi zkomponoval přímo pro S. Kam.

V neděli 3. srpna se festival přemístí opět do Maškarního sálu krumlovského zámku, kde vystoupí soubor Nobles Quartet z Jižní Koreje. Kvarteto vzniklo před několika lety, přesně v roce 2000, z iniciativy LG Art Center v Soulu s podporou magazínu Nobless Korea. Pravidelně vystupuje v Asii, Evropě, Americe, Japonsku, Austrálii a Novém Zélandu. Do České republiky přijíždí soubor poprvé v rámci letního evropského turné. V Českém Krumlově se uskuteční pouze jediný koncert v Česku. Kdo má rád klasickou komorní hudbu, neměl by si tuto výjimečnou příležitost nechat ujít.Jiří Rosenkranz M.A.
kancelář starosty
město Český Krumlov
GSM: 724 722 623
Email: jiri.rosenkranz@mu.ckrumlov.cz