Občan > Můj volný čas > Kulturní kalendář > Kouzelný Krumlov > Partneři

Partneři akce Kouzlený Krumlov 2011

Akci Kouzelný Krumlov podpořily tyto společnosti: 

Generální partner

Budvar logo "250" Budějovický Budvar, n. p.

Pivovar Budějovický Budvar, n. p. je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice. Téměř polovina produkce je vyvážena do více než 50 zemí všech světadílů. Novodobá historie pivovaru se datuje od roku 1967, kdy Ministerstvo zemědělství České republiky založilo národní podnik Budějovický Budvar jako přímého nástupce Českého akciového pivovaru, který vařil pivo v Českých Budějovicích již od roku 1895. Budějovický Budvar je majitelem cenného duševního vlastnictví v podobě více než 380 ochranných známek registrovaných ve 101 zemích světa. Mezi nejznámější patří Budweiser, Budvar, Budweiser Budvar, Bud, Budějovický Budvar, a Czechvar. Objem exportovaného výstavu řadí prémiový originální ležák Budweiser Budvar k jedné z nejexportovanějších pivních značek České republiky.

www.budvar.cz

Hlavní partneři

Czech Tourism - logo "250"

 Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism je státní příspěvkovou organizací Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. Byla zřízena v roce 1993 za účelem propagace České republiky jako atraktivní turistické destinace na zahraničním a od roku 2003 také na domácím trhu. CzechTourism se v rámci podpory příjezdového a domácího cestovního ruchu zaměřuje zejména na propagaci konkrétních oblastí cestovního ruchu, kterými jsou lázeňství, česká gastronomie, kongresová a incentivní turistika, bohatství historie a další. Kormě těchto zmíněných oblastí CzechTourism dlouhodobě propaguje v domácím cestovním ruchu regionální akce, které byly vybrány ve spolupráci se zástupci krajů. K propagaci České republiky v oblasti cestovního ruchu přispívá 26 zahraničních zastoupení CzechTourism po celém světě.

www.CzechTourism.cz             www.kudyznudy.cz

 

Logo - pivovar Eggenberg

Pivovar Eggenberg

Historie Pivovaru Eggenberg, a. s. se datuje ode dne 7. 9. 1991, kdy byl českokrumlovský pivovarský závod odkoupen v rámci malé privatizace, jako první český pivovar od státního podniku Jihočeské pivovary. Historie samotného českokrumlovského pivovaru však sahá až do roku 1560. V průběhu devadesátých let došlo k rozsáhlé rekonstrukci staveb a značné modernizaci technologického zařízení. V současné době je hlavní činností společnosti výroba a prodej piva a nealkoholických nápojů značky Eggenberg. Většina produkce je určena pro jihočeský kraj, značná část je však také exportována. Díky své výhodné poloze se společnost v posledních letech zapojuje také do organizace kulturně společenských akcí a podílí na cestovním ruchu krumlovské destinace.

www.eggenberg.cz  

 

Logo - Tyjátrfest Kutná Hora

TyjátrFest Kutná Hora

Festival vznikl původně jako zahradní narozeninová párty na soukromé zahradě kutnohorského předměstí Kaňk. Hostitel na ní zval vždy na pár dní divadelní soubory a jejich představení, hudební skupiny a výstavy různých žánrů. Postupně se TyjátrFest vyprofiloval ve festival amatérských a autorských divadel malých forem a pevně zakotvil mezi významnými kulturními akcemi v Kutné Hoře. Za TyjátrFest byl Václav Veselý nominován obyvateli Kutné Hory na prestižní ocenění a v dubnu roku 2005 převzal Cenu města Kutná Hora v oblasti kultura.

www.tyjatrfest.cz

 

Partneři

Logo Samsung

Samsung

Samsung již více než 70 let usiluje o zlepšování světa prostřednictvím nejrůznějších oborů činnosti, které v současnosti zahrnují pokročilé technologie, polovodiče, stavitelství výškových budov a závodů, petrochemický průmysl, módu, zdravotnictví, finance, hotely a další. Nejvýznamnější společnost, Samsung Electronics, stojí v čele globálního trhu špičkové elektroniky a digitálních médií.

www.samsung.com

 

Student Agency

Student Agency

Student agency je největší cestovní agenturou v České republice, největším prodejcem letenek i jízdenek na trhu a největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí. V současné době je Student Agency také synonymem luxusní autobusové dopravy, známé jako Student Agency Express nebo "žluté linky".

www.studentagency.cz

Město Český Krumlov spolu s organizátory akce děkují všem partnerům za podporu 7. ročníku Kouzelného Krumlova!