Volby v Českém Krumlově

aktualizováno 8. 6. 2018

Na této stránce najdete informace k volbám do zastupiteských orgánů, které se ve městě Český Krumlov budou v aktuálním roce konat. Stejně tak zde najdete informace o průběhu a výsledcích voleb, které se již konaly.

Informace o nadcházejících volbách budou v průběhu času stále doplňovány a aktualizovány. Doporučujeme proto zejména v období před konáním voleb tuto stránku pravidelně sledovat.

Aktuálně

Vážení občané, voliči, 

ve dnech 5. a 6. října 2018 se budou konat volby do zastupitelstev obcí, níže uvedené informace slouží nejen voličům z Českého Krumlova, ale i voličům z obcí v rámci pověřeného úřadu Český Krumlov. 

Informace pro volební strany zde

 

Aplikace "Kam mám jít volit?" 

Mapová aplikace Kam mám jít volit? napoví, kde najdete vaši volební místnost

Pokud jdete volit poprvé, přestěhovali jste nebo už nevíte, kde je vaše volební místnost, podívejte se do aplikace krumlovského geoportálu "Kam mám jít volit?". Jedná se o jednoduchou mapovou službu, která umožní najít a zobrazit v mapě na území města Český Krumlov správnou volební místnost. Do vyhledávacího pole můžete zadat část adresy bydliště a aplikace vás navede až do vaší městské části a ulice. Kliknutím na místo bydliště vám aplikace ukáže příslušnou volební místnost. Kliknutím na značku s číslem volební místnosti se zobrazí detaily vaší volební místnosti včetně adresy a fotografie budovy. Koho máte volit, už aplikace nechá na vás.

2018

2017 

2016

2014

2013

2012

2010

2006

Doplňující informace a odkazy

Na koho se obrátit?

Veškerou agendu voleb a informací k volbám zpracovává Odbor vnitřních věcí Městského úřadu Český Krumlov.

Jméno Odbor nebo oddělení Funkce Budova Místnost Telefon
Fenigbauerová Blanka, Bc. OVV referent evidence obyvatel Kaplická 439 107 380 766 203