Výbory města Český Krumlov

volební období 2010-2014

aktualizováno 21.1.2014

Finanční výbor

  • Jan Vaněček (předseda od 31.10.2013)
  • Ing. Josef Hermann (předseda a člen do 30.9.2013)
  • Ing. Jaromír Nekovařík
  • Ing. David Šindelář
  • Ing. Miroslav Máče (člen do 14.11.2013)
  • Ing. Jiří Neumann
  • Jan Ungermann
  • Marie Bednářová
  • Ing. Josef Kareš (člen od 19.12.2013).

Přijatá usnesení: ZM č. II 11/2/2010 ze dne 25.11.2010; ZM č. 0089/ZM7/2013 ze dne 31.10.2013

Kontrolní výbor

  • Stanislav Trnka (předseda)
  • Petr Eliáš
  • Mgr. Aleš Mik
  • Ing. Lukáš Franta
  • Mgr. Jana Beerová
  • Jan Vozábal
  • Libor Zahradník

Přijatá usnesení: ZM č. II. 11/2/2010 ze dne 25.11.2010; ZM 93/6/2011 ze dne 30.6.2011 (rezignace Ing. Jaroslava Vlasatého), ZM č. 109/7/2011 ze dne 25. 8. 2011; ZM 7/1/2012 ze dne 26.1.2012 (rezignace Radka Procházky a volba Libora Zahradníka)

Řídící výbor projektu "Revitalizace areálu klášterů Český Krumlov

  • Mgr. Dalibor Carda (předseda)
  • Václav Grubmüller
  • Tomáš Novák
  • Antonín Princ
  • Ing. Jiří Olšan
  • Mgr. Dana Kuchtová

Přijatá usnesení: ZM č. II. 17/3/2010 ze dne 15.12.2010

Související odkazy