Výbory města Český Krumlov

volební období 2014-2018

aktualizováno 16. 3. 2018

Finanční výbor

  • Mgr. Bc. Oldřich Hluško - od 23. 2. 2017
  • Jan Vozábal - do 31. 1. 2017
  • Ing. Jaromír Nekovařík
  • Stanislav Trnka
  • Ing. David Šindelář
  • Ing. Ivana Tenklová
  • Ing. Jiří Neumann
  • Ing. Václav Beneš
  • Alexandr Nogrády
  • Jan Vaněček

Přijatá usnesení: ZM č.7/ZM1/2015 ze dne 29. ledna 2015

Kontrolní výbor

  • Vojtěch Němec, BBA (předseda do 22. 2. 2018)
  • Mgr. Rostislav Riško
  • Mgr. Aleš Mik
  • Ing. Petr Král
  • Ing. Lukáš Franta, Ph.  D.
  • JUDr. Jiří Kladívko
  • Ing. Jan Novák
  • Petr Eliáš 
  • Libor Zahradník

Přijatá usnesení: ZM č. 7/ZM1/2015 ze dne 29. ledna 2015

Související odkazy