Výbory zastupitelstva města a komise rady města

aktualizováno 14.10.2010

Činnost komisí a výborů byla ukončena k 15. 10. 2010.

Finanční výbor

Kontrolní výbor

Komise pro cestovní ruch 

  • předsedkyně: Ing. Jitka  Zikmundová
  • Jaromír Boháč
  • Petr Eliáš
  • Jan Horal - delegována Ing. Marie Mrzenová
  • Katarina Horváthová
  • Mgr. Petr Janota
  • Mgr. Stanislav Jungwirth
  • Daniel Kintzl
  • Bc. Martin Lobík
  • Josef Maleček
  • Ing. Dana Ryvolová
  • Jiří Shrbený ml.
  • Libuše Smolíková
  • Ing. Petr Tvrzník
  • Jan Vondráček
  • Koordinátor: Petra Kopečná

 Komise dopravní 

  • předseda:  Antonín  Princ 
  • Josef Dvořák
  • Petr Eliáš 
  • JUDr. Jiří Kepl            
  • Bc. Martin Lobík
  • Ing. Lumír Luštický
  • Bc. Jaromír Maurer
  • Ing. Tomáš Palouda
  • Ing. Miroslav Reitinger
  • Jiří Shrbený
  • Jan Šítal
  • Pavel Turnhöfer, MBA
  • Martin Vejskrab
  • Rudolf Vejskrab
  • František Ziegelbauer
  • Koordinátor: Miroslav Hála

Komise ekonomická 

Komise kulturní 

  • předsedkyně: Ing. Jitka  Zikmundová 
  • Jaromír Boháč
  • Jan Jiřička
  • Vladimíra Konvalinková
  • Miroslav Páral
  • Hana Pelzová
  • František Postl
  • Mgr. Jiří Šesták
  • Ladislava Šmejkalová
  • Jan Vaněček
  • Mgr. Karla Votřelová
  • Jan Vozábal
  • Koordinátor: Mgr. Filip Putschögl

Komise pro památkovou péči

  • předseda: Antonín Princ
  • Ing. Václava Benešová
  • Mgr. Jiří Bloch
  • Ing. Jana Hermanová
  • Johana Lepešková
  • Ing. Vlastimil Ouroda
  • Ing. Bohuslav Prokeš
  • Koordinátor: Ing. Petr Papoušek

     

Komise pro podporu a rozvoj podnikání

  • předseda: Ing. Otakar  Veselý
  • místopředseda: Ing. František Jenerál
  • Jaromír Boháč
  • Ing. Zdenka Doležalová
  • Ing. Václav Klepl
  • Milan Kohout
  • Roman Najbrt
  • Koordinátor: Ing. Pavel Novák

Komise pro rozvoj zóny kasáren Vyšný

  • předseda: Ing. Luboš Jedlička
  • místopředseda: Antonín Princ
  • Mgr. Roman Kneifl
  • Zbyněk Toman
  • Petr Eliáš

     

Komise sociální 

  • předseda: Mgr. Roman Kneifl
  • Bc. Ivana Ambrusová        
  • Mgr. Radek Cihla
  • Zoja Králová
  • Mgr. Růžena Marhounová
  • Marie Myslivcová
  • Lucie Pártlová DiS.
  • Michaela Sklářová
  • Jindříška Smolíková
  • Martin Sýkora DiS.
  • Koordinátor: Bc. Ingrid Pechová

     

Komise pro sport a tělovýchovu 

Komise pro strategický rozvoj 

 

Komise pro školství a vzdělávání 

  • předsedkyně: Mgr. Šárka  Miková
  • Mgr. Marie Batíková
  • PaedDr. Hana Bůžková       
  • Mgr. Karel Dvořák     
  • Marie Indrová
  • Lenka Kohoutková
  • Mgr. Jaroslava Löblová
  • Mgr. Jaroslava Neumanová
  • Jindřiška Smolíková
  • PaedDr. Alena Švepešová
  • koordinátor: Jindřiška Smolíková

Komise pro územní plán, majetek a investice 

 Komise pro životní prostředí 

  • předseda: Mgr. Václav  Dolanský     
  • místopředseda: Ing. Jarmila Hanáková
  • Ing. Vlasta Horáková
  • Marie Jirková
  • Ing. Jiří Olšan
  • Petr Straka
  • Ing. Miroslav Valach
  • Ing. Tomáš Vosátka
  • Koordinátor: Ing. Vlasta Horáková