Vítejte na oficiálních stránkách města Český Krumlov

RYCHLE HLEDÁM

KRÁTKÉ ZPRÁVY

11.6.2018

Mimořádné jednání zastupitelstva města

Ve čtvrtek 21. června 2018 se od 17.00 hodin v zasedací místnosti městského úřadu v Kaplické ul. 439 uskuteční mimořádné jednání zastupitelstva města k tématu čistírny odpadních vod. Program, podklady, odkaz na online přenos a další informace jsou k dispozici zdeDalší plánované jednání zastupitelstva se uskuteční 28. června 2018 od 16.00 hodin. 

11.6.2018

Využijte nabídky výpůjčky domácího kompostéru

Město nabízí obyvatelům využívání domácích kompostérů, které získalo na konci loňského roku z dotačního projektu Jihočeského kraje. K výpůjčce zbývá posledních 11 kompostérů o objemu 1050 l a volných je také 39 kusů o objemu 450 l. Více informací k nabídce výpůjčky naleznete zde

8.6.2018

Informace k volbám do zastupitelstva města

Sledujte zde aktuální informace pro voliče a kandidující strany v komunálních volbách, které se budou konat v termínu 5. a 6. října 2018. Podrobnosti jsou k také k dispozici na stránkách Ministerstva vnitra ČR www.mvcr.cz v sekci volby.

8.6.2018

Uzavření pracoviště registru řidičů

Z důvodu přechodu na nový informační systém Centrálního registru řidičů budou ve čtvrtek 28. a v pátek 29. června 2018 uzavřeny obě přepážky na úseku agendy řidičů Odboru dopravy a silničního hospodářství na Městském úřadu Český Krumlov. Uzavření přepážek se primárně týká pořizování žádostí o řidičské oprávnění, vydání řidičského průkazu a žádostí o vydání průkazu profesní způsobilosti řidiče. Ostatní úkony související s agendou řidičů bude možné vyřídit, např. předání řidičského průkazu, možnost vydání mezinárodního řidičského průkazu, zápisy přestupků apod. Děkujeme za pochopení!

AKTUALITY       UZAVÍRKY A UPOZORNĚNÍ 

Aktuální informace k přerušení dodávek elektrické energie

Aktuální informace k přerušení dodávek elektrické energie

Oznámení o přerušení dodávek el. energie na území města Český Krumlov. ... celý článek

Aktuální informace k dopravním omezením a uzavírkám v Českém Krumlově

Aktuální informace k dopravním omezením a uzavírkám v Českém Krumlově

Oznámení o dopravních omezeních a uzavírkách na území města Český Krumlov. ... celý článek